Cítíte, že život nežijete, ale přežíváte?

Zažíváte pocit marnosti, že zdaleka nežijete tak, jak byste si přáli, že se vám v životě nedaří naplnit vaše sny a vize?

Stále toužíte po tom, co jste si vysnili, ale pro nedostatek času, řešení starostí, péči o rodinu, bytí v práci, která vás mnohdy ani nebaví, jste na sebe zapomněli? Chtěli byste opět rozhýbat svou životní energii tak, abyste v sobě probudili všechny své touhy,  zažehli opět životní jiskru, šli vstříc svým snům a hlavně  věděli – JAK je konečně naplnit?

A místo toho přešlapujete na místě a nevíte jak udělat první krok?

Byla jsem na tom úplně stejně, takže chápu, že nyní….

Cítíte se frustrovaní, protože nežijete ve své plné autenticitě, život odkládáte „na někdy"?

Máte pocit marnosti, že zdaleka nežijete tak, jak byste si přáli, že se vám v životě nedaří plnit si vaše touhy?

Rádi byste nalezli řešení, jak svých cílů, vizí, met a přání dosáhnout, jakou cestou se vydat?

Snažíte se vyhovět všem ostatním a vaše potřeby jsou vždy na posledním místě?

Přejete si mít kouzelnou moc a objevit opět své JÁ a naplnit své sny?

Brzdí vás limitující přesvědčení? Chcete vědět, jak s nimi pracovat?

Mám pro vás řešení

Dejte svým snům zelenou a vykročte jim vstříc!

Zřejmě je pro vás těžké, abyste sami nalezli, znovu objevili a naplnili to, po čem celý život toužíte. Jste totiž zacyklení ve stereotypním běhu života, svírají vás obavy, limitují přesvědčení /už jsme staří, už to nemá smysl, nedokážu to/, které vás mnohdy brzdí na cestě za skutečnými sny či novými příležitostmi. Na tuto dobu ve svém životě si i já pamatuji velmi dobře!

Často my sami tápeme, kam by naše kroky měly směřovat, co bychom chtěli dělat, co nás naplňuje a dělá šťastnými..  Mám pro vás řešení, které se skrývá v e-booku s názvem OBJEV SVÉ JÁ V ZRCADLE DUŠE. Díky tomuto e-booku si konečně identifikujete vaše cíle a sny a vypracujete plán, jak jich dosáhnout.

Díky e-booku:

Začnete...

život žít ve své plné autenticitě, nikoliv ho přežívat. Díky akčním krokům si nastavíte jasný plán a cestu tak, abyste zůstali ve "flow". Pomůže vám k tomu přiložený pracovní sešit.

Zjistíte...

co vaši cestu může zpomalovat, naučíte se pracovat s limity a strachy, naladíte se na novou realitu a opět se setkáte s přáním a hodnotami vaší duše, která vás jí provede.

Objevíte...

co vám přináší seberealizaci. Své skutečné já, bude se vám lépe dýchat, zažehnete opět svou životní jiskru pro vše, co jste si dosud jen přáli a půjdete vstříc splnit si vše, o čem jste dosud jen snili.

V ebooku nenajdete  jen chabou teorii, ale  hlavně praktická cvičení, která, pokud absolvujete, objevíte znovu své JÁ, naplníte své sny a budete žít spokojený život ve všech jeho oblastech. S uvedenými akčními kroky můžete začít hned a zažehnete tak opět svou životní jiskru!

Velmi dobře si vybavuji, kdy jako malá holka jsem věděla, kam by se můj život měl ubírat. Chtěla jsem jednou pomáhat, učit děti nebo být lékařkou. Ve svém profesním životě jsem však nakonec zakotvila na dlouhé roky ve státní správě.

Na své sny, na to, co jsem si přála, na mé touhy, na to jsem dávno zapomněla. V každodenních povinnostech a stereotypním běhu života, jsem ztratila samu sebe. Odvahu udělat změnu jsem neměla,  neboť u mě zvítězil pocit jistoty.

Žila jsem tehdy život, který mě nenaplňoval a možná i díky tomu jsem neoplývala velkým sebevědomím.

Dnes je vše jinak a v e-booku se s vámi podělím o můj příběh i o to, jak  můžete i vy jít vstříc všem svým snům, vrátit se k sobě samým a žít spokojeně ve své plné autenticitě.  

Dnes žiji život, po kterém jsem vždy toužila. Jsem vyrovnaná, spokojená žena, maminka, manželka, která znovu objevila samu sebe, zbavila se limitujících přesvědčení, vrátila se ke svým snům a touhám.

Uvědomila jsem si kam v životě směřuji a žiju konečně v souladu se svými vnitřními hodnotami. V harmonickém vztahu se skvělým mužem, ve vysněném domě s dvěma úžasnými dětmi. Zdravě sebevědomá a s pocitem nekonečné vděčnosti.

Objevila jsem metody, díky kterým se ke svému JÁ vrátíte i vy. Zjistíte, že můžete žít své sny a dosáhnout tak plného potenciálu naplněného života, který bude v souladu s vašimi vnitřními hodnotami.

A přitom to byl i u mě kdysi jen sen..

Miluji harmonii, laskavé vztahy, vřelá obětí, klid v duši, úsměv na rtech, svobodu a velké sny! Již přes 10 let se věnuji osobnímu rozvoji, vedení lidí a dnes provázím klienty při osobním koučinku 1:1 právě k vědomé práci na sobě. Před 8 lety jsem se rozhodla pro velkou změnu, našla samu sebe, vrátila se ke svým snům a žiji šťastně v souladu se svými hodnotami. Čerpám tak i ze své životní zkušenosti a osobní transformace.

Své zkušenosti vám předám velmi detailně na stránkách tohoto e-booku.

A kolik to bude stát?

Cena e-booku OBJEV SVÉ JÁ V ZRCADLE DUŠE je 329 Kč. 

Je to hodně? Nebo málo? Co vím jistě je, že tato cena je jen zlomkem hodnoty, kterou dostanete. Je to také cena jednoho oběda nebo lístku do divadla.

PRO CO SE DNES ROZHODNETE VY?

Díky e-booku zjistíte, co vás naplňuje, dělá šťastnými, kam směřujete, co je vaším cílem a vášní, ale hlavně konečně budete vědět, jak dojít úspěšně do cíle a začít si plnit sny. 

Objevíte svůj sen a půjdete si za ním. Absolvujete kroky k objevení vlastního JÁ a naplnění tak svých snů. To vše budete následovat reálnou akcí díky nastaveným akčním krokům a přiloženém workbooku.

TO VŠE POUZE ZA 329 Kč

Po přečtení budete mít vytvořenou úplně novou myšlenkovou mapu. Díky tomu všemu si uvědomíte, že nikdy nebude lepší čas na to, žít dle svých představ – právě tady a teď! Hlavně se ale naučíte, jak své sny a touhy přetavit do reality a půjdete cestou ke spokojenějšímu životu.

Představte si sebe a ten pocit – za měsíc, za rok, budete rádi, že jste dnes začali, protože budete dělat co vás baví, žít, kde a jak se vám líbí, budete sebevědomým člověkem a nejlepší verzí sebe samých.  Budete vědět kdo jste, kam směřujete a začnete si plnit vše, na co  ve vašem životě dosud nebyl čas. 

Nečekejte však, že to bude tak snadné. Pokud si knihu pouze přečtete a nevyužijete přiloženého workbooku, nebudete praktikovat cvičení, dělat akční kroky, nepůjdete do akce, těžko se ve svém životě posunete.

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde a zdarma…

…Možná ano, najdete, ale jen v tomto e-booku je najdete na jednom místě. Uceleně s pracovním sešitem a akčními kroky, které můžete ihned začít praktikovat. Ušetříte si tak desítky hodin prohledávání internetu, které byste jinak mohli věnovat něčemu mnohem smysluplnějšímu.

Ke knize navíc získáváte 2 bonusy v celkové hodnotě 320,- Kč zcela ZDARMA!

Bonus 1

Pracovní sešit /workbook/, který vás provede celým procesem transformace vašeho života a znovuobjevením vlastního já. Četná cvičení a možnost zápisu vás přimějí k akci téměř okamžitě. Pochopíte, co vás na vaší cestě brzdilo, podíváte se do svého nitra a zjistíte,  jak můžete dosáhnout toho, co jste si vysnili. Workbook je součástí e-booku, jako příloha.

Bonus v hodnotě 120 Kč získáváte ZDARMA

Bonus 2

Největším expertem na váš život jste vy sami. Na vše máte odpovědi ve vašem nitru, jen nejste schopni je zatím sami nalézt. Přemýšlela jsem, jak vás ještě více, na cestě za vašimi sny podpořit a tak vznikl tento bonus pro vás. Sleva 15 % na první koučovací on-line setkání.

Bonus v hodnotě 200,- Kč získáváte ZDARMA

Dala jsem knihu přečíst prvním čtenářům, co na ni říkají?

Skvělý e-book, který mě donutil utřídit si myšlenky a díky akčním krokům a workbooku, který je jako bonus, pracovat hned na sobě, na uvědomění si, co od života vlastně chci a čeho chci dosáhnout. Díky e-booku a přiloženému pracovnímu sešitu, na tom začínám pracovat ještě teď na mateřské.
Veronika Sochor Bláhová
maminka na mateřské
E-book je skvelý. Uvedomila som si, že najvaščou prekážkou na ceste k mojmu úspechu som JA sama, moje negatívne myšlienky, presvedčenia, strachy, ktoré ma brzdia. Pri jednotlivých cvičeniach som pochopila, čo sú mé bloky, ktoré mám niekde hlboko v podvedomí. Peťka, Váš ebook mi pomohol sa nad sebou zamyslieť, pozrieť sa do mojej duše a nájsť odpoveď na to, prečo sa mi nedarí dobehnúť do ciela. Musím zmenit staré vzorce myslenia, zmenit samú seba. Vy ste mi ponúkli krásny návod, teraz je rad na mne.
Jana Slivová
učitelka
Od e-booku jsem si sliboval hodně, protože vím, kolik času a energie tomu manželka věnovala. Myslel jsem, že je to hlavně pro ženy. Zpracování však předčilo má očekávání. E-book je prostě skvělý a věřím, že pro někoho, kdo se hledá a tápe, co se svým životem, co by ho naplňovalo, tak je to kniha velmi přínosná. Když se zamýšlím, tak vlastně pro všechny kdo hledají cesty jak žít spokojený a naplněný život. Věřím, že hodně lidí spíše přežívá a přesně pro ně je tato kniha i praktická cvičení.
Jan Maršík
stavební technik
E-book je fantastický. Při jeho čtení jsem zapomněla na čas. Spoustu "aha" momentů. Moc děkuji za to, že jsem si uvědomila a opět v sobě probudila chuť jít si za svými sny, za tím, co jsem vždy chtěla dělat. Pracovní sešit je třešinka na dortu, kam si vše zapisuji a listy mám kopírované několikrát:-). Moc děkuji.
Marcela Jánová
účetní

Ještě váháte?

Tak si to pojďme shrnout

Za cenu 329 Kč získáte e-book s názvem OBJEV SVÉ JÁ V ZRCADLE DUŠE, díky kterému dokážete rozhýbat svou životní energii, objevit své JÁ a probudit tak v sobě všechny sny a tužby, na které jste již dávno zapomněli. Půjdete si za tím, co jste vždy chtěli, uděláte si jasný plán na cestu k vašim snům. S akčními kroky, které v knize najdete můžete začít HNED a zažehnete tak opět svou životní jiskru! Pracovní sešit – podklad pro všechna cvičení jako bonus  ZDARMA v hodnotě 120 Kč a 15 % slevu na on-line koučink, která činí 200 Kč.