JUPÍ HOTOVO!

Ebook - Čtyři kroky k překonání strachu ze změny, už je na cestě k vám 🙂

Než se pustíte do čtení e-booku a překonávání strachu, mám pro vás jedno výjimečné překvapení, čtěte prosím dál!

Děkuji Vám za důvěru a za stažení mého e-booku.

Velmi si vážím toho, že jste zde.

E-Book je již na cestě k Vám. Dorazí do emailové schránky, kterou jste zadali při registraci v e-mailu. Pokud ho nenajdete v doručené poště, bude v hromadné, či ve spamu. Přetáhněte ho myší do doručené pošty.

Věřím, že jeho obsah bude pro Vás přínosný a bude Vás motivovat ke změně beze strachu a životu bez limitů. Pokud v něm najdete inspiraci, pak neváhejte dělat rozhodnutí, která vás dovedou ke spokojenějšímu životu ve všech jeho oblastech.

Ještě předtím, než se pustíte do čtení e-booku, který na Vás již čeká v e-mailu, čtěte prosím dál.

Nezapomeňte, že změny a zázraky se mohou dít každý den💗 . 

www.petramarsikova.cz

Facebook: Život na prvním místě

Připravila jsem pro vás jedno výjimečné překvapení

POMOCNÍKA V PODOBĚ E-PRŮVODCE

CESTA K VNITŘNÍ SPOKOJENOSTI,

jak přivítat dary – lásku, radost, štěstí a hojnost do vašeho života.

34 STRAN SKVĚLÉHO ČTENÍ, VČETNĚ CVIČENÍ A PŘÍLOH PRO VAŠE DENNÍ ZÁZNAMY

– POUZE ZA 145 KČ –

JSTE FRUSTROVANÍ A CÍTÍTE, ŽE Z NĚJAKÉHO DŮVODU NEJSTE VNITŘNĚ SPOKOJENÍ?

Zažíváte frustraci, že nejste v životě spokojení?

Viníte za svou nespokojenost okolí a své blízké?

Neumíte být spokojení se svým životem a užívat si ho?

Pokud jste odpověděli alespoň jednou ANO, jste tu správně! Mám pro vás PRŮVODCE NA CESTĚ K VNITŘNÍ SPOKOJENOSTI. Dovíte se, jak přivítat dary – radost, lásku, štěstí a hojnost /a nejen to/ do vašeho života. Zde jsou důvody, proč si ho pořídit a objasním vám, proč by zrovna pro vás jeho přečtení mohlo být přínosem:

Začnete jinak přemýšlet. Změna MINDSETU vám díky tomuto e-průvodci přinese do života samá pozitiva. Cesta to bude krásná, naučná a velmi příjemná.

Ihned po přečtení všech 34 stran, pocítíte KLID NA DUŠI, protože zjistíte, jak je cesta k vnitřní spokojenosti náročná, ale zároveň, jak je krásná a žádoucí.

Díky jednotlivým cvičením přivítáte do života vše, po čem toužíte a krásně se u toho uvolníte. Zesílíte vlastní pocit VDĚČNOSTI a LÁSKU k sobě samým.

Představte si, jaké by to bylo, zbavit se frustrace a cítit spokojenost ve všech oblastech života. Jaký by to byl pocit, cítit harmonii, vnitřní klid a pohodu. Netrápit se tím nejhorším scénářem, který stejně nikdy nenastane a vnímat pocit vděčnosti nad svým krásným a naplněným životem.

Sama mám dvě malé děti, manžela, domek za městem a skvělou práci. To ale neznamená, že tomu tak bylo vždy. I já v určitém období života nebyla spokojená, s ničím. Musela jsem začít pracovat na sobě, na přístupu k životu a změnit své myšlení.

Toužíme po skvělém partnerovi, po dětech, smysluplné práci nebo lepším zdraví. Toužíme, ale často spíše nevěříme. Myslíme si, že na to nemáme, nikomu se nelíbíme, nejsme dobří jako druzí, nemáme štěstí nebo věříme, že to sami nemůžeme nikdy dokázat.

Po čem toužíte vy? Zkuste si představit, že to všechno, po čem niterně toužíte, už máte. Protože to, co si dokážete představit, dokážete také uskutečnit. Tak velkou máte moc a i to si díky e-průvodci uvědomíte!

Co konkrétně vám tento průvodce přinese?

KDO NAPSAL  E-PRŮVODCE?

Jmenuji se Petra Maršíková, jsem certifikovaná profesionální koučka s celostním přístupem a průvodkyně na cestě k sebeuvědomění, harmonickým vztahům a spokojenému životu. Jsem také sociální pedagožka, maminka dvou úžasných dětí a manželka skvělého muže.

Pomáhám, převážně ženám, na cestě k dosažení  vnitřní spokojenosti, harmonickým vztahům a životní rovnováhy. Ukazuji jim směr z neřešených a zacyklených životních situací. Pomáhám jim zbavit se negativního myšlení a limitujících přesvědčení, zvládat stres a vykročit cestou změny tam, kam je duše volá. 

Jsem nadšená. Od přírody jsem spíše skeptik a pesimista a tento průvodce mi hodně pomohl.
Jana
Skvělá práce. Moc se mi průvodce líbí, přečetla jsem jedním dechem celých 34 stran. Tu cenu nechápu, myslím, že informace v něm mají rozhodně větší hodnotu. Mohu jen doporučit.
Monika V.
Úžasný. Všechna cvičení jsem vyzkoušela a přesně jak píšete, cítila jsem klid a takový zvláštní pocit, že vše se vlastně dá řešit a je to jen o našem rozhodnutí, být šťastní a vděční. To dělá v životě mnoho. Děkuji.
Jana Zlámalíková
Skvělý! Grafika, informace, moc se mi průvodce líbí. A velmi potřebné téma. Tak trochu otvírat lidem oči.
Ivana
Já velmi doporučuji přečíst si nejen tohoto průvodce, ale i celý příběh této velmi inspirativní ženy. Může vám pomoci v životě nejen s tím, jak najít v sobě vděčnost, spokojenost a vnitřní klid, ale s mnohými dalšími tématy, neboť bude vždy autentická a dokáže předat mnohé ze své vlastní cesty, díky vzdělání a na základě zkušeností. Děkuji za to, že jsem Tě mohla poznat osobně.
Petra Velecká

KOLIK  E-PRŮVODCE  STOJÍ?

Na 34 stranách v průvodci najdete návod, jak se vydat na cestu k vnitřní spokojenosti skrze sebepoznání a spoustu dalších darů, které můžete přivítat do vašeho života. Nenajdete v něm jen chabou teorii, ale i praktická cvičení na posílení vděčnosti, snění, sebepoznání a v příloze dále pomocníky na vaší další cestě, abyste na ní nebyli nikdy sami.

To vše vám předám za pouhých a symbolických

145 Kč

Přeji si totiž jediné, aby si tohoto průvodce mohl dovolit přečíst úplně každý. Aby otevřel oči a věděl, že dary života jsou tu úplně pro všechny. 

Máte nějaké otázky? Neváhejte mi napsat na e-mail: info@petramarsikova.cz