Chcete ve svém životě něco změnit, ale stále se vám v hlavě honí otázka, jak překonat strach a obavy, které vám brání danou změnu realizovat ?

CHÁPU VÁS, NEBOŤ TENTO STRACH A OBAVY I MNĚ DLOUHO BRÁNILY VYKROČIT K MÝM SNŮM, CÍLŮM A CELKOVĚ KE SPOKOJENÉMU ŽIVOTU.

Dnes už ale vím, jak tento strach překonat. Stáhněte si ZDARMA e-book ČTYŘI KROKY K PŘEKONÁNÍ STRACHU ZE ZMĚNY, ANEB JAK SI UDRŽET VNITŘNÍ KLID a naučte se to i vy.

Tento e-book už si stáhlo lidí
0

STRACH, který vám brání udělat změnu, vymezit se, vzít situaci do svých rukou. Bojíte se, co si o vás pomyslí okolí, bojíte se, že selžete, že nebudete dost dobří, že nevychováte dobře děti, že vás opustí milovaná osoba, že neprožijete život tak, jak byste si přáli….

KOLIKRÁT UŽ JSTE SE ZASNILI, JAK:

  • by bylo super mít jinou práci, která mi dává smysl a mohu se v ní seberealizovat,
  • bych chtěla začít podnikat,
  • ráda bych bydlela ve vlastním domě,
  • bych ráda vydělávala více peněz,
  • bych chtěla cestovat,
  • bych ráda už potkala milujícího partnera a měla dlouhodobý vztah,
  • najít odvahu odejít z nefunkčního partnerství, apd.

Je úplně normální, že cítíte strach a máte obavy při vykročení z komfortní zóny cestou ke změně, k něčemu novému. 

Stáhněte si ZDARMA tento e-book a naučíte se pracovat se strachy a obavami, které vám brání realizovat vaše sny a přání. Díky tomu dojdete zdárně do cíle a naplníte tak své vize. Naučíte se pracovat v základech se svou myslí tak, aby vás strachy neovládaly a abyste se situace, které vám nahánějí strach a musíte jimi projít, naučili brát jako zkušenost, důležitou pro zkvalitnění života. V e-booku najdete také motivaci a podporu pro vaše další kroky k vytoužené změně.

STÁHNĚTE SI EBOOK ZDARMA:

Čtyři kroky k překonání strachu ze změny, aneb jak si udržet vnitřní klid

a získáte praktický návod, jak se strachem pracovat tak, aby neovládal on Vás, ale Vy jste byli tvůrci Vašeho života. Abyste se nebáli udělat v životě změny, které Vás dovedou ke spokojenějšímu životu ve všech jeho oblastech.

Toužíte delší dobu po změně a nedaří se vám ji stále uskutečnit?

A já se ptám:
Uvítali byste jít do akce s připravenými akčními kroky k překonání takových obav a strachů, tak, abyste si cestu užívali a cítili se vnitřně klidní?
 
 

CO PŘESNĚ VÁM E-BOOK PŘINESE?

Uvědomíte si, čeho chcete dosáhnout a co vám v tom brání.

Zjistíte jaké je vaše "PROČ"? Motivace, která vás požene kupředu.

Pojmenujete vaše strachy. Co nejhoršího se na vaší cestě může stát?

Získáte akční kroky k překonání strachu a naučíte se se strachem pracovat.

Dovíte se tipy, jak si udržet vnitřní klid a co praktikovat, když vás strach přepadne.

CO NA EBOOK ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI?

E-book je fantastický. Uplne som sa na ňom pozabudla o čase. Tol´ko aha momento. Tie veci niektoré už časom človek aj vie, len od vás sú tak krásne a l´udsky napísané. Ozaj. Aj to grafické prevedenie je pohladenie nielen pre oči, ale i dušu. Ďakujem.
Viera
virtuální asistentka
Ďakujem za hodnotný e-book. Určite sa chcem viackrát k nemu vracať a do hĺbky preskúmať moje strachy. Myslím, že so mnou dobre rezonuje popis, ako v ňom vediete naše kroky, cez uvedomenie a vžitie sa do svojho vnútra. Veľa úspechov vo vašej práci vám želám!
Miroslava Rabanser
zpětná vazba přišla e-mailem
Děkuji za krásný a přínosný e-book. Všem, kteří se hledají a bojují se strachy z neznámého a z puštění starého, vřele doporučuji. I uvědomění si mého PROČ bylo pro mě velmi přínosné.
Jana Kuncová
zubní laborantka
Tento e-book mě jedním slovem nadchl, a to i po grafické stránce. Líbí se mi struktura a vysvětlení, proč je dobré se stachy bojovat a nikoliv se snažit je potlačit. Spoustu přínosných informací. Za mě fakt super.
Iveta
zdravotní sestra

Cítíte, že je pro Vás toto téma aktuální, že se nechcete nechat už ničím limitovat?  Pak si stáhněte tento e-book a naučte se pracovat se strachy a obavami, které vás brzdí na cestě k vytoužené změně a spokojenějšímu životu:

  4 KROKY K PŘEKONÁNÍ STRACHU ZE ZMĚNY zde: