K A R T Y   O T E V Ř E N Ý CH        R O Z H O V O R Ů

Toužíte zlepšit vzájemnou komunikaci, oživit vaše hovory a zharmonizovat vztah?

Vkrádá se do vašeho vztahu stereotyp a nuda klepe na dveře?

Chtěli byste vnést do vašeho vztahu novou jiskru, více smíchu a zábavy?

A zároveň se dozvědět o partnerovi něco nového?

A je úplně jedno zda jste spolu týden, měsíc, rok a nebo deset let!

„NEJEN DĚTEM CHYBÍ ČASTO OBYČEJNÉ POVÍDÁNÍ.“

 cítíte, že:

Představte si, že máte v rukou NĚCO, co toto všechno promění v realitu!

Díky těmto hracím kartám dokážete i v dlouhodobém vztahu prohloubit partnerskou  komunikaci, zažít spoustu zábavy a zharmonizovat vztah.

Navíc, budete objevovat další a další témata pro vaše hovory, které budou zaručeně končit pozdě v noci ( možná u sklenky vína).   🙂

A zjistíte, že:

 • se nemusíte bavit jen o rutinních záležitostech,
 • umíte se spolu smát,
 • dovídáte se o sobě spoustu nového,
 • rádi zavzpomínáte.

S mým manželem jsme spolu krásných 25 let. Když jsem ho potkala, bylo mi 17 let a měla jsem před maturitou. Čekalo nás spoustu životních výzev, narození dvou dětí a kde kdo by si řekl, že za 25 let společného života jsou témata k hovoru vyčerpána. MY však stále nacházíme témata nová, oživujeme vztah a dodáváme mu jiskru různými způsoby. 

Avšak právě narození našich dětí a velké starosti, které souvisely s příchodem na svět a zdravotním stavem našeho synka, nás dohnaly k těžké denní rutině a stereotypu.  Na společné zájmy nebyl čas a začala se vytrácet i pomyslná jiskra ve vztahu. Z praxe vím, že se jedná o častý problém mezi partnery. V takovém vztahu pak partneři zůstávají pouze z jakési povinnosti, nebo kvůli dětem, či ze strachu ze změny. 

My jsme si naštěstí včas uvědomili, že se komunikace stáčí stále na jedno téma a v tu dobu jsme nedokázali žít ničím jiným. Když se vše ustálilo, začali jsme přemýšlet jak oživit naši komunikaci a každodenní hovory tak, abychom se spolu opět dokázali smát a naladit se na společnou cestu. 

A tak vznikly KARTY otevřených rozhovorů

 tato hra je pro vás pokud:

 • věříte, že vzájemná komunikace je alfou a omegou kvalitního vztahu,
 • chcete opět vnést smích do vašeho vztahu, pobavit se při originálních tématech, které hra nabízí a rozvíjí,
 • máte pocit, že o sobě víte všechno /zjistíte jak moc se mýlíte :-)/,
 • možná jste spolu krátce a rád/a se dovíte o partnerovi více a navíc v tématech, která jsou velmi zajímavá:-),
 • jste již delší dobu spolu a toužíte osvěžit vztah, zavzpomínat,
 • nechcete trávit večery mlčením u filmů,
 • jste spolu delší dobu a vaše témata se při rozhovorech týkají již jen životní rutiny /děti, práce, povinnosti/,
 • hledáte skvělý, originální dárek k narozeninám, k Vánocům, který může být zároveň prospěšný,
 • chcete nabourat zajetý stereotyp a nudu ve vztahu,
 • chcete zapomenout na kolotoč každodenních povinností okolo rodiny, práce, dětí,
 • chcete nalézt další témata pro vaše rozhovory, vnést do vztahu hravost a nový impuls,
 • chcete se o partnerovi dozvědět něco nového bez ohledu na to, zda jste spolu týden, rok, nebo dvacet let.
Skvělá hra! Díky moc za ni. Tyto hrací karty vřele doporučuji, protože jsme se u nich s manželem pěkně zasmáli. Hráli jsme je v autě, při cestě na dovču a rychle nám to uteklo. Byla jsem překvapena, co jsem se po 10ti letech manželství ještě dověděla!!
Jana Wolkerová
realitní makléřka
Děkuji Ti Peťo za to, že jsme se mohli s partnerem od srdce zasmát. Někdy jsem tušila, co partner odpoví a přitom byla jeho odpověď úplně jiná:-). Potěšilo mě, jaké obsáhlé hovory jsme na základě otázek vedli.
Kristina Janečková
interierová designerka

Kdo je autorem hracích karet otevřených rozhovorů?

Jmenuji se Petra, jsem certifikovaná koučka s celostním přístupem a průvodkyně na cestě k sebeuvědomění, harmonickým vztahům a spokojenému životu. Jsem také sociální pedagožka, maminka dvou úžasných dětí a manželka skvělého muže, se kterým žiju v harmonickém vztahu již 25 let.

Při každé výzvě v našem životě, ať to byla koupě a rozsáhlá rekonstrukce domu, či poznávání se na cestách, příchod dětí na svět, se komunikace stáčela vždy k danému tématu. Snažili jsme se proto vždy nacházet způsoby a nové podněty pro naši vzájemnou komunikaci, k rozhovorům, které i dnes často končí večer u sklenky vína.

Na základě toho všeho (a přiznám se, že i jedné dětské hry) jsme si řekli, co kdybychom vymysleli karty, které by podpořily komunikaci mezi partnery a v základu je jedno, jak dlouho spolu jsou či kolik je jim let?

Na co se můžete s hracími kartami těšit?

Skvěle se pobavíte

Díky této hře do vašeho vztahu vnesete další rozměr zábavy. Nasmějete se spolu a dozvíte se o sobě spoustu nového. Nudit se rozhodně nebudete.

Vyvarujete se stereotypu

Osvěžíte váš vztah a zavzpomínáte, neboť určitě otevřete spoustu témat z minulosti či počátku vztahu. Zmizí stereotyp vašich hovorů.

Zmizí nuda ze vztahu

Denní rutina jako téma rozhovorů přestane existovat a vyměníte nudu a mlčení u televize za zábavné hovory dlouho do večera.

Lépe se poznáte

Ať jste spolu krátce nebo delší dobu, dozvíte se navzájem o sobě spoustu nového. Vyjeví se řada dalších témat k vašim hovorům.

PŘEDSTAVTE SI TEN ÚŽASNÝ POCIT!

Sedíte opět večer s manželem u televize a místo ticha a rezignace si pustíte hudbu, otevřete lahvinku vína a pustíte se do hry. Otáčíte jednu kartu za druhou a ptáte se navzájem na otázky, které čtete z karet. Zjišťujete, že otevíráte témata, která vás doteď ani nenapadla. Dozvídáte se o sobě navzájem další zajímavé věci, které vás překvapují. 

Občas se začervenáte, někdy valíte oči z důlku a za chvíli se oba smějete. Cítíte opět to známé vzrušení, nadšení a touhu. Koukáte na sebe jinou optikou a těšíte se na další večer, až zasednete ke kartám a budete ve hře pokračovat!

Jaká je cena hracích karet?

Cena hracích KARET je 287 Kč.

Získáte 120 unikátních karet s otázkami na různá témata pro vaši společnou hru. V dnešní době je to cena lístku do kina, jedné menší 🙂 večeře, lahvinky vína

NEBO

Tuto částku věnujete investici do sebe, pro pobavení se s partnerem, rozproudění témat vašich hovorů, vlití nové energie do vztahu a eliminování nudy a stereotypních témat k hovorům…

Ještě stále váháte?

Opravdu nemáte co ztratit. Mně velmi záleží na tom, abyste byli spokojení stejně jako stovky párů, které už tuto hru hrají.

Proto vám nabízím 14denní garanci vrácení peněz od momentu zakoupení hracích karet. Pokud zjistíte, že kartičky pro vás nejsou to pravé, napište mi a já vám vrátím celou částku zpět. 

Zvažujete koupi, ale napadají vás tyto či další otázky?

 • Budou mi KARTY otevřených rozhovorů k něčemu, když jsem s partnerem již 20 let a domnívám se, že o sobě vše víme?

Určitě ano. My jsme spolu s manželem 25 let a testovali jsme je i na párech, které jsou spolu 30 a více let. Stále je jak otázky tak odpovědi partnera dokázaly překvapit:-).

 • V jakém formátu mi karty přijdou?

Hrací karty vám přijdou po zaplacení objednávky na váš e-mail ve formě PDF souboru. V souboru naleznete 17 listů ve formátu A4, které je třeba vytisknout a listy rozstříhat na jednotlivé karty. Každý list obsahuje 6 hracích karet. Jako bonus máte v souboru přiložené další 3 listy formátu A4 s TOP kartami s intimními otázkami. Listy si nastříhejte na karty a můžete začít hrát. 

 • Na jak dlouho nás hra zabaví?

To nedokážu přesně odpovědět. Záleží opravdu na tom, jak moc rozvedete vaše hovory, jak moc se druhému odhalíte. Někomu hra vydrží opravdu dlouho, někdo otázky vyčerpá za pár večerů. Domnívám se však, že při odpovědi na danou otázku vás budou napadat další a další témata a hovor rozvedete často do hloubky. A to je účel hry. Ptejte se a otevřete další témata, která na kartičkách nenajdete:-).

 • Na jaký papír je vhodné karty tisknout a potřebuji barevnou tiskárnu?

Karty můžete tisknout na úplně obyčejný papír ve vaší tiskárně. Tisknout můžete černobíle – pak budou karty v odstínech šedi, ale samozřejmě barevné budou atraktivnější. Pokud zvažujete nechat karty zalaminovat, ideální je vytisknout karty na papír s gramáží 150 g/m2 – což zvládne také vaše domácí tiskárna. Není to však rozhodně nutné.  Pokud chcete, aby trvanlivost karet byla delší, využijte služeb Tiskárny nebo Copy centra – kde vám je vytisknou s gramáží 300 g/m2.

 • Kolik karet za danou částku získám?

Získáte 120 unikátních karet. V klasické verzi vám přijde 17 stran formátu A4. Každý list obsahuje 6 hracích karet. Jako bonus a součást souboru je dále 18 hracích karet s intimními až erotickými otázkami:-). Je to i malá ukázka TOP KARET, které připravuji právě s těmito tématy.

Pokud máte jakékoliv další otázky ohledně KARET otevřených rozhovorů, neváhejte mě kontaktovat na: info@petramarsikova.cz

Navíc mám pro vás tento bonus:

18 TOP KARET otevřených rozhovorů  s intimními až erotickými otázkami. Ty vás rozhodně pobaví a navíc se při hře budete nejednou červenat 🙂

Karty jsou součástí hlavního pdf souboru. Po zaplacení vám tedy přijde jeden soubor, ve kterém najdete jak 102 hlavních hracích karet, tak 18 karet bonusových. Vše na listech formátu A4, které je potřeba vytisknout a nastříhat na jednotlivé hrací karty.

Jaké jsou na hru ohlasy?

Kartičky jsem získala jako dárek ke společnému výročí. S Petrou se známe a tak jsem měla možnost kartičky testovat ještě před dokončením a moc se mi líbily. Jak jejich vizuál tak zábavné texty. Naše hovory s přítelem to příjemně osvěžilo a také jsme zavzpomínali.
Klára Mlýnková
sociální pracovnice
Karty jsou super. My jsme se s manželem nasmáli hlavně tomu, kam nás až témata a naše hovory zavedly. Dokonce jsme si zavzpomínali na naše "sexuální" začátky a i po 12 letech manželství jsme se u toho dobře bavili!
Iveta a Vít Doležalovi
Jsem nadšená! S přítelem jsem chvíli, ale fakt jsme se u toho nasmáli. Na některé otázky bych si sama od sebe po krátké známosti ještě netroufla a tak kartičky byly dobrý spojenec, jak se o mém příteli dozvědět více. Skvělý nápad.
Jitka
personalistka

Chcete si udělat představu, jak karty vypadají?

Získáte 120 unikátních karet. V klasické verzi vám přijde 17 stran formátu A4. Každý list obsahuje 6 hracích karet. Jako bonus a součást souboru je dále 18 hracích karet s intimními až erotickými otázkami:-). Je to i malá ukázka TOP KARET, které připravuji právě s těmito tématy.

Už na nic nečekejte! Karty otevřených rozhovorů vás zaručeně pobaví!

Můžete pokračovat v zajetém stereotypu, nebo vnést do vašeho vztahu více smíchu, zábavy a zažehnout tak novou jiskru!

Ihned po připsání platby na náš účet vám přijdou KARTY otevřených rozhovorů k vytištění ve formátu pdf do vaší e-mailové schránky. Můžete se začít bavit, smát se a vést dlouhé partnerské hovory!