Petra Maršíková

                 …cestou sebepoznání k životní rovnováze

JSTE FRUSTROVANÍ A CÍTÍTE, ŽE Z NĚJAKÉHO DŮVODU NEJSTE VNITŘNĚ SPOKOJENÍ?

Pokud jste odpověděli na otázky výše alespoň jednou ANO, jste tu správně!  

Mám pro vás pomocníka v podobě e-průvodce:

CESTA K VNITŘNÍ SPOKOJENOSTI,

jak přivítáte dary – lásku, radost, štěstí a hojnost do vašeho života.

Níže jsou důvody, proč byste si ho měli pořídit a proč pro vás bude tento průvodce tolik přínosný:

Ihned po přečtení všech 34 stran, pocítíte KLID NA DUŠI, protože zjistíte, jak je cesta k vnitřní spokojenosti náročná, ale zároveň, jak je krásná a žádoucí.

Začnete jinak přemýšlet. Změna MINDSETU vám díky tomuto e-průvodci přinese do života samá pozitiva. Cesta to bude krásná, naučná a velmi příjemná.

Díky jednotlivým cvičením přivítáte do života vše, po čem toužíte a krásně se u toho uvolníte. Zesílíte vlastní pocit VDĚČNOSTI a LÁSKU k sobě samým.

Představte si, jaké by to bylo, zbavit se frustrace a cítit spokojenost ve všech oblastech života. Jaký by to byl pocit, cítit harmonii, vnitřní klid a pohodu. Netrápit se tím nejhorším scénářem, který stejně nikdy nenastane a vnímat pocit vděčnosti nad svým krásným a naplněným životem.

Sama mám dvě malé děti, manžela, domek za městem a skvělou práci. To ale neznamená, že tomu tak bylo vždy. I já v určitém období života nebyla spokojená, s ničím. Musela jsem začít pracovat na sobě, na přístupu k životu a změnit své myšlení.

Toužíme po skvělém partnerovi, po dětech, smysluplné práci nebo lepším zdraví. Toužíme, ale často spíše nevěříme. Myslíme si, že na to nemáme, nikomu se nelíbíme, nejsme dobří jako druzí, nemáme štěstí nebo věříme, že to sami nemůžeme nikdy dokázat.

Po čem toužíte vy? Zkuste si představit, že to všechno, po čem niterně toužíte, už máte. Protože to, co si dokážete představit, dokážete také uskutečnit. Tak velkou máte moc a i to si díky e-průvodci uvědomíte!

Co konkrétně vám tento průvodce přinese?

KDO NAPSAL  E-PRŮVODCE?

Jmenuji se Petra Maršíková, jsem certifikovaná profesionální koučka s celostním přístupem a průvodkyně na cestě k sebeuvědomění, harmonickým vztahům a spokojenému životu. Jsem také sociální pedagožka, maminka dvou úžasných dětí a manželka skvělého muže.

Pomáhám, převážně ženám, na cestě k dosažení  vnitřní spokojenosti, harmonickým vztahům a životní rovnováhy. Ukazuji jim směr z neřešených a zacyklených životních situací. Pomáhám jim zbavit se negativního myšlení a limitujících přesvědčení, zvládat stres a vykročit cestou změny tam, kam je duše volá. 

Co si o mém e-průvodci myslí Ti, kteří jej už četli?

Jsem nadšená. Od přírody jsem spíše skeptik a pesimista a tento průvodce mi hodně pomohl.
Jana
Skvělá práce. Moc se mi průvodce líbí, přečetla jsem jedním dechem celých 34 stran. Tu cenu nechápu, myslím, že informace v něm mají rozhodně větší hodnotu. Mohu jen doporučit.
Monika V.
Já velmi doporučuji přečíst si nejen tohoto průvodce, ale i celý příběh této velmi inspirativní ženy. Může vám pomoci v životě nejen s tím, jak najít v sobě vděčnost, spokojenost a vnitřní klid, ale s mnohými dalšími tématy, neboť bude vždy autentická a dokáže předat mnohé ze své vlastní cesty, díky vzdělání a na základě zkušeností. Děkuji za to, že jsem Tě mohla poznat osobně.
Petra Velecká
Průvodce se mi moc líbil a cvičení v něm jsou opravdu "relaxační". Díky průvodci jsem pozitivně naladěná a to byl jistě záměr:-). Petru znám dlouhé roky a klobouk dolů. Její celý příběh a životní cesta je neskutečná a velmi inspirativní.
Veronika
Úžasný. Všechna cvičení jsem vyzkoušela a přesně jak píšete, cítila jsem klid a takový zvláštní pocit, že vše se vlastně dá řešit a je to jen o našem rozhodnutí, být šťastní a vděční. To dělá v životě mnoho. Děkuji.
Jana Zlámalíková
Skvělý! Grafika, informace, moc se mi průvodce líbí. A velmi potřebné téma. Tak trochu otvírat lidem oči.
Ivana
Při čtení jsem se z počátku bála, že to bude jen jakási teorie a obecné řeči, kterých je dnes všude plno. Průvodce mě však mile překvapil i díky různorodosti - obsahuje jak teorii, tak praktická cvičení. O vděčnosti jsem se dověděla i spoustu nového a jsem ráda také za přílohu, kterou nikde nezmiňujete, ale deník vděčnosti, to do list a další přílohy se mi velmi líbí. Mám ráda journaling a tyto listy mi budou skvělým průvodcem i v další práci na sobě.
Katka Bímanová

KOLIK  E-PRŮVODCE  STOJÍ?

Na 34 stranách v průvodci najdete návod, jak se vydat na cestu k vnitřní spokojenosti skrze sebepoznání a spoustu dalších darů, které můžete přivítat do vašeho života. Nenajdete v něm jen chabou teorii, ale i praktická cvičení na posílení vděčnosti, snění, sebepoznání a v příloze dále pomocníky na vaší další cestě, abyste na ní nebyli nikdy sami.

To vše vám předám za pouhých a symbolických

145 Kč

Přeji si totiž jediné, aby si tohoto průvodce mohl dovolit přečíst úplně každý. Aby otevřel oči a věděl, že dary života jsou tu úplně pro všechny. 

Máte nějaké otázky? Neváhejte mi napsat na e-mail: info@petramarsikova.cz